Zespół Szkół Miejskich Nr 6 w Jaśle
Szkolny Klub Sportowy
Szkolny Klub Sportowy
Co drugi piątek prowadzone są 2 godziny SKS - u dla chłopców i dziewcząt z klas II - VI. Uczniowie podzieleni są na trzy grupy w zależności od wieku i umiejętności.
W każdą środę dziewczęta grające w lidze piłki siatkowej mają 2 godziny dodatkowych zajęć sportowych, na których ćwiczone są tylko elementy piłki siatkowej.
W Szkole Podstawowej Nr 10 odbywają się pozalekcyjne zajęcia sportowe dla dziewcząt i chłopców, które prowadzi pan Adam Rozmund. Mamy nową i przestronną salę gimnastyczną, na której prowadzone są zajęcia z zakresu zespołowych gier: piłka nożna, siatkowa, koszykowa.
Zdobyte puchary i dyplomy zdobią gablotę i ściany naszej szkoły.
Nasze sukcesy to:
2. Zdobycie tytułu Najlepszego Bramkarza przez Michała Tusińskiego w Jasielskiej Halowej Lidze Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej w roczniku 1994 – (marzec 2005).
3. Zdobycie tytułu Najlepszego Bramkarza przez Michała Tusińskiego w Jasielskiej Halowej Lidze Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej w roczniku 1995 – (kwiecień 2006).
4. Zdobycie tytułu Króla Strzelców przez Łukasza Urbana w Jasielskiej Halowej Lidze Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej w roczniku 1995 – (kwiecień 2006).
7. II miejsce w Mistrzostwach Podkarpacia Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt z rocznika 1996 - (luty 2007). Dziewczęta z naszej szkoły reprezentowały okręg krośnieński.
10. II miejsce drużyny chłopców w Jasielskiej Halowej Lidze Piłki Nożnej-(kwiecień 2007r).
11. II miejsce Mateusza Gacek w rankingu na najlepszego bramkarza turnieju w Jasielskiej Halowej Lidze Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej w roczniku 1994 – (marzec 2007).
12. III miejsce Łukasza Urbana w rankingu na najlepszego zawodnika turnieju w Jasielskiej Halowej Lidze Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej w roczniku 1994 – (marzec 2007).
13. I miejsce drużyny dziewcząt w Jasielskiej Halowej Lidze Piłki Nożnej -(marzec 2007r.)
14. Zdobycie tytułu Najlepszej Strzelczyni przez Angelikę Rakoczy w Jasielskiej Halowej Lidze Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej dziewcząt w roczniku 1994 – (marzec 2007).
15. Zdobycie tytułu Najlepszej Bramkarki przez Karolinę Grzesiak w Jasielskiej Halowej Lidze Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej dziewcząt w roczniku 1994 – (marzec 2007).
16. II miejsce Olgi Czech w rankingu na najlepszą zawodniczkę turnieju w Jasielskiej Halowej Lidze Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej dziewcząt w roczniku 1994 – (marzec 2007).
17. I miejsce drużyny chłopców w turnieju Coca Cola Cup w I etapie - (kwiecień 2007r).
18. III miejsce drużyny dziewcząt w piłce nożnej o Puchar M. Wielgusa – (maj 2007).
19. II miejsce drużyny chłopców w turnieju Coca Cola Cup w II etapie - (maj 2007).
20. II miejsce w Mikołajkowym Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt - (grudzień 2007).
21. III miejsce drużyny chłopców w ,,Gwiazdkowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej” organizowanym przez Gimnazjum Nr 1 w Jaśle - (grudzień 2007).
22. III miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt o Mistrzostwo Podkarpacia – (luty 2008).
23. II miejsce drużyny chłopców w Jasielskiej Halowej Lidze Piłki Nożnej -(marzec2008r.)
24. I miejsce drużyny dziewcząt w Jasielskiej Halowej Lidze Piłki Nożnej -(marzec 2008).
25. Zdobycie tytułu Najlepszej Zawodniczki turnieju przez Angelikę Rakoczy w Jasielskiej Halowej Lidze Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej dziewcząt w roczniku 1995 – (marzec 2008).
26. Zdobycie tytułu Najlepszej Bramkarki przez Sabinę Kuźniarką w Jasielskiej Halowej Lidze Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej dziewcząt w roczniku 1995 – (marzec 2008).
27. I miejsce drużyny dziewcząt w turnieju piłki koszykowej organizowanym przez Gimnazjum Nr 1 w Jaśle - (kwiecień 2008).
28. II miejsce drużyny chłopców w turnieju piłki koszykowej organizowanym przez Gimnazjum Nr 1 w Jaśle - (kwiecień 2008).
29. IV miejsce w Mistrzostwach Szkół Podstawowych w Pływaniu w sztafecie 8x25m - (grudzień 2008).
30. III miejsce i brązowy medal dla Kingi Spisak na dystansie 50 metrów stylem dowolnym - (grudzień 2008).
31. III miejsce Damiana Czecha w klasyfikacji na najlepszego zawodnika w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Szkół Podstawowych – (marzec 2009).
32. II miejsce drużyny dziewcząt w turnieju piłki koszykowej organizowanym przez Gimnazjum Nr 1 w Jaśle - (kwiecień 2009).
33. I miejsce drużyny dziewcząt w eliminacjach gminnych Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska – (wrzesień 2010).
34. III miejsce drużyny dziewcząt w eliminacjach wojewódzkich Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska – (wrzesień 2010).
35. III miejsce Michała Owsianki w rankingu na najlepszego bramkarza turnieju w Halowej Lidze Piłki Nożnej chłopców – (luty 2011).
36. I miejsce drużyny chłopców w Mistrzostwach Miasta Jasła Szkół Podstawowych w tenisie stołowym – (marzec 2011).
37. II miejsce Michała Rakoczego w Mistrzostwach Miasta Jasła Szkół Podstawowych w tenisie stołowym – (marzec 2011).
38. II miejsce Kamili Hap w Mistrzostwach Miasta Jasła Szkół Podstawowych w tenisie stołowym – (marzec 2011).
39. I miejsce drużyny dziewcząt w I Turnieju Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt o Puchar Dyrektora SP 10 w Jaśle – (kwiecień 2011).
40. II miejsce drużyny dziewcząt w Wiosennym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Jasła – rocznik 1998 i 1999 – (kwiecień 2011).
41. III miejsce drużyny chłopców w eliminacjach gminnych II Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska – rocznik 2000 i 2001 – (wrzesień 2011).
42. II miejsce drużyny dziewcząt w eliminacjach gminnych II Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska – rocznik 2000 i 2001 – (wrzesień 2011).
44. I miejsce Michała Rakoczegow Mistrzostwach Miasta Jasła Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym – (20.04. 2012.).
45. III miejsce Krzysztofa Madejaw Mistrzostwach Miasta Jasła Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym – (20.04. 2012.).
46. III miejsce Pauliny Górniakw Mistrzostwach Miasta Jasła Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym – (20.04. 2012.).
47. I miejscedrużynowo w Mistrzostwach Miasta Jasła Szkół Podstawowych w tenisie stołowym – (20.04. 2012.).
48. II miejsce drużyny dziewcząt w Jasielskiej Halowej Lidze Piłki Nożnej -(luty 2013).
49.Zdobycie tytułu Najlepszej Bramkarki przez Paulinę Górniak w Jasielskiej Halowej Lidze Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej dziewcząt – (luty 2013).
50.Zdobycie tytułu Króla Strzelców przez Julię Czajkę w Jasielskiej Halowej Lidze Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej dziewcząt – (luty 2013).
51. ZajęcieIII miejsca przez Julię Czajkę w rankingu na najlepszą zawodniczkę turnieju w Jasielskiej Halowej Lidze Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej dziewcząt – (luty 2013).
52. IV miejsce drużynowo w III edycji Konkursu Powiatowego ,,Akademia Sprawności" - (05.04.2013).
53. II miejsce Weroniki Cieciory w III edycji Konkursu Powiatowego ,,Akademia Sprawności” – (05.04.2013).
54. III miejsce Pauliny Górniak w III edycji Konkursu Powiatowego ,,Akademia Sprawności” – (05.04.2013).
55. II miejsce Kacpra Placek w Mistrzostwach Miasta Jasła Szkół Podstawowych w tenisie stołowym – (19 kwietnia 2013r.).
56. II miejsce Katarzyny Szpyrki w Mistrzostwach Miasta Jasła Szkół Podstawowych w tenisie stołowym – (19 kwietnia 2013r.).
57. II miejsce Michała Owsianki w Mistrzostwach Miasta Jasła Szkół Podstawowych w tenisie stołowym – (19 kwietnia 2013r.).
58. III miejsce Michała Juszczyka w Mistrzostwach Miasta Jasła Szkół Podstawowych w tenisie stołowym – (19 kwietnia 2013r.).
59. II miejsce chłopców (rocznik 2003 i 2004) w I Turnieju o Puchar Wójta Gminy Jasło – (6 grudnia 2013r.).
60. I miejsce chłopców (rocznik 2003 i 2004) w I Turnieju o Puchar Wójta Gminy Jasło – (6 grudnia 2013r.).
61. Zdobycie tytułu Króla Strzelców przez Michała Rakoczego i Szymona Frączka w I Turnieju o Puchar Wójta Gminy Jasło – (6 grudnia 2013r.).
62. Zdobycie tytułu Najlepszego Bramkarza przez Wiktora Toporowicza w I Turnieju o Puchar Wójta Gminy Jasło – (6 grudnia 2013r.).
63. I miejsce Dominiki Juszczykw IV Turnieju Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Miasta Jasła w kategorii; dziewczęta klasy I - III – (9 maja 2014r.).
64. II miejsce Oliwii Górniakw IV Turnieju Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Miasta Jasła w kategorii; dziewczęta klasy I - III – (9 maja 2014r.).
65. III miejsce Anny Owsiankiw IV Turnieju Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Miasta Jasła w kategorii; dziewczęta klasy I - III – (9 maja 2014r.).
66. III miejsce Mikołaja Zabadaływ IV Turnieju Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Miasta Jasła w kategorii; chłopcy klasy I - III – (9 maja 2014r.).
67. I miejsce Martyny Budziakw IV Turnieju Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Miasta Jasła w kategorii; dziewczęta klasy IV - VI – (9 maja 2014r.).
68. II miejsce Anny Zdebskiejw IV Turnieju Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Miasta Jasła w kategorii; dziewczęta klasy IV - VI – (9 maja 2014r.).
69. III miejsce Weroniki Ciecioryw IV Turnieju Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Miasta Jasła w kategorii; dziewczęta klasy IV - VI – (9 maja 2014r.).
70. I miejsce Michała Rakoczegow IV Turnieju Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Miasta Jasła w kategorii; chłopcy klasy IV - VI – (9 maja 2014r.).
71. II miejsce Michała Juszczykaw IV Turnieju Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Miasta Jasła w kategorii; chłopcy klasy IV - VI – (9 maja 2014r.).
72. I miejsce drużynowo w IV Turnieju Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Miasta Jasła – (9 maja 2014r.).
73. II miejsce drużyny chłopców w Halowym Turnieju Piłki Nożnej "Ferie z MOSiR Jasło" rocznik 2002 i młodsi - (2 lutego 2015r.).
74. I miejsce Michała Rakoczegow V Turnieju Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Miasta Jasła w kategorii; chłopcy klasy IV - VI – (8 maja 2015r.).
75. II miejsce Wiktora Toporowiczaw V Turnieju Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Miasta Jasła w kategorii; chłopcy klasy IV - VI – (8 maja 2015r.).
76. III miejsce Szymona Ciurejiw V Turnieju Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Miasta Jasła w kategorii; chłopcy klasy IV - VI – (8 maja 2015r.).
77. I miejsce Martyny Budziakw V Turnieju Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Miasta Jasła w kategorii; dziewczęta klasy IV - VI – (8 maja 2015r.).
78. II miejsce Wiktorii Szczerbyw V Turnieju Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Miasta Jasła w kategorii; dziewczęta klasy IV - VI – (8 maja 2015r.).
79. III miejsce Martyny Leśniakw V Turnieju Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Miasta Jasła w kategorii; dziewczęta klasy IV - VI – (8 maja 2015r.).
80. I miejsce Julii Leśniakw V Turnieju Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Miasta Jasła w kategorii; dziewczęta klasy I - III – (8 maja 2015r.).
81. II miejsce Natalii Stanekw V Turnieju Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Miasta Jasła w kategorii; dziewczęta klasy I - III – (8 maja 2015r.).
82. III miejsce Karoliny Witalecw V Turnieju Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Miasta Jasła w kategorii; dziewczęta klasy I - III – (8 maja 2015r.).
83. I miejsce drużynowo w V Turnieju Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Miasta Jasła – (8 maja 2015r.).
84. II miejsce Michała Rakoczego w biegu lekkoatletycznym na 600 metrów (czas 1,51) - (1 czerwca 2015r.).
85. I miejsce Wiktora Bożka w VI Turnieju Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Miasta Jasła w kategorii; chłopcy klasy IV - VI - (20 maja 2016r.).
86. I miejsce Dominiki Juszczyk w VI Turnieju Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Miasta Jasła w kategorii; dziewczęta klasy IV - VI - (20 maja 2016r.).
87. II miejsce Wiktorii Szczerby w VI Turnieju Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Miasta Jasła w kategorii; dziewczęta klasy IV - VI - (20 maja 2016r.).
88. III miejsce Natalii Sęk w VI Turnieju Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Miasta Jasła w kategorii; dziewczęta klasy IV - VI - (20 maja 2016r.).
89. II miejsce Huberta Wiatr w VI Turnieju Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Miasta Jasła w kategorii; chłoipcy klasy I - III - (20 maja 2016r.).
90. I miejsce Julii Lepuckiej w VI Turnieju Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Miasta Jasła w kategorii; dziewczęta klasy I - III - (20 maja 2016r.).
91. II miejsce Wiktorii Kozłowskiej w VI Turnieju Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Miasta Jasła w kategorii; dziewczęta klasy I - III - (20 maja 2016r.).
92. III miejsce Katarzyny Juszczyk w VI Turnieju Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Miasta Jasła w kategorii; dziewczęta klasy I - III - (20 maja 2016r.).
93. I miejsce drużynowo w VI Turnieju Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Miasta Jasła - (20 maja 2016r.).
94. I miejsce Julii Lepuckiej w VII Turnieju Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Miasta Jasła w kategorii; dziewczęta klasy I - III (12 maja 2017r.).
95. III miejsce Pauliny Maziarka w VII Turnieju Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Miasta Jasła w kategorii; dziewczęta klasy I - III (12 maja 2017r.).
96. I miejsce Dominiki Juszczyk w VII Turnieju Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Miasta Jasła w kategorii; dziewczęta klasy IV - VI (12 maja 2017r.).
97. II miejsce Wiktorii Ciureja w VII Turnieju Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Miasta Jasła w kategorii; dziewczęta klasy IV - VI (12 maja 2017r.).
98. III miejsce Oliwii Górniak w VII Turnieju Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Miasta Jasła w kategorii; dziewczęta klasy IV - VI (12 maja 2017r.).
99. II miejsce Wiktora Bożka w VII Turnieju Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Miasta Jasła w kategorii; chłopcy klasy IV - VI (12 maja 2017r.).
100. III miejsce drużyny dziewcząt w Szkolnej Lidze Piłki Siatkowej klas VI i młodszych (24 kwietnia 2018r.).
101. I miejsce Dominiki Juszczyk w VIII Turnieju Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Miasta Jasła w kategorii; dziewczęta gimnazja i klasy VII (11 maja 2018r.).
102. II miejsce Natalii Sęk w VIII Turnieju Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Miasta Jasła w kategorii; dziewczęta gimnazja i klasy VII (11 maja 2018r.).
103. I miejsce Joanny Piękoś w VIII Turnieju Tenisa Stołowego o MIstrzostwo Miasta Jasła w kategorii; dziewczęta klasy IV - VI (11 maja 2018r.).
104. II miejsce Julii Leśniak w VIII Turnieju Tenisa Stołowego o MIstrzostwo Miasta Jasła w kategorii; dziewczęta klasy IV - VI (11 maja 2018r.).
105. III miejsce Wiktorii Kozłowskiej w VIII Turnieju Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Miasta Jasła w kategorii; dziewczęta klasy IV - VI (11 maja 2018r.).
106. I miejsce Julii Lepuckiej w VIII Turnieju Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Miasta Jasła w kategorii; dziewczęta klasy I - III (11 maja 2018r.).
107. II miejsce Pauliny Maziarka w VIII Turnieju Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Miasta Jasła w kategorii; dziewczęta klasy I - III (11 maja 2018r.).
108. III miejsce Zuzanny Michalskiej w VIII Turnieju Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Miasta Jasła w kategorii; dziewczęta klasy I - III (11 maja 2018r.).
109. III miejsce Piotra Juszczyka w VIII Turnieju Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Miasta Jasła w kategorii; chłopcy klasy I - III (11 maja 2018r.).